Ребрендинг гурту СКАЙ та новий сингл "Мелодія серця"

Фото: офіційний сайт гурту
Фото: офіційний сайт гурту

9 вересня в ефірі Джем ФМ музиканти знаного українського колективу СКАЙ презентували сингл «Мелодія ночі» з майбутнього п’ятого за ліком студійного альбому формації «Нове житя/New life», що вже цілком готовий і вже незабаром буде презентований публіці. Як читачі могли уже зрозуміти, альбом вийде у двох мовних версіях: українській та відповідно англійській, а концертний тур на підтримку платівки розпочнеться 26 вересня в Києві. Окрім того, свою платівку музиканти повезуть за кордон: 8 жовтня музиканти гурту презентують свій лонгплей в Мадриді.

 

Вже цілком звично музиканти столичного поп-рок гурту заговорили про романтичні взаємини чоловіків та жінок. «Мелодія серця» - новий гімн кохання. Цього разу ми захотіли здивувати шанувальників своїм тонким прочитанням продиктованої серцем музики», - прокоментували музиканти новий сингл.

 

«Мені хотілося сказати про любов так, як чоловік вміє говорити про свої почуття до жінки. Так, ми з різних планет, ми можемо лаятися і не розуміти один одного, але ми завжди будемо знаходити компроміси на шляху до кохання. У кожного з нас своя мелодія серця, яку хочеться подарувати своїй половинці: щоб вона почула, зрозуміла, прийняла і розділила цей світ разом з тобою. Чоловіки небагатослівні, але цей факт не применшує силу кохання до своєї обраниці», - зазначив фронтмен формації Олег Собчук в повідомленні з нагоди презентації синглу.

 

В нове життя з новим альбомом, до слова, музиканти йдуть з оновленою назвою: зважаючи на труднощі пошуку контенту гурту, музиканти прийняли рішення провести невеликий ребрединг і видалити з назви гурту крапки.

 

Музиканти обіцяють, що новий альбом буде таким жаданим «ковтком свіжого повітря» для формації, що успішно реалізовує себе у вітчизняному шоу-бізнесі вже протягом 15 років. Одначе закономірно, що треба йти вперед і тому новий альбом, за словами музикантів, буде сповнений музичних експериментів та гри зі звучанням, а водночас збереже найкращі ноти старого «СКАЙ». 

Поділитись з друзями

Коментувати

comments powered by HyperComments